Opowiedz mi Babciu. Książka do przechowywania wspomnień.

54,49 zł brutto

-20,41 zł

74,90 zł brutto


W magazynie


Wyjątkowy prezent dla każdej Babci. Starannie dobrane pytania pomogą uchwycić ważne wydarzenia w życiu Waszej Babci od jej dzieciństwa do chwili obecnej. Wypełniona książka stanie się cennym skarbem dla całej rodziny. Format 25x30 cm, twarde okładki, gruby papier i solidna oprawa zapewnią wysoką trwałość, łatwość dokonywania wpisów i przyjemność lektury w przyszłości.więcej

Dodaj do listy życzeń

Opowiedz mi Babciu to książka do zapisywania wspomnień Waszej Babci, od jej dzieciństwa do chwili obecnej. Babcia, samodzielnie lub z Waszą pomocą, będzie wypełniać książkę odpowiadając na szereg starannie dobranych pytań. Na przykład: kim chciała być, kiedy była mała, jacy byli jej rodzice i dziadkowie, gdzie się bawiła, kiedy poznała Dziadka - swojego męża, czego razem doświadczyli, jak zapamiętała ważne wydarzenia historyczne, co według niej zmieniło się od czasów jej młodości ...
Załączone rysunki i fotografie pomogą przywołać wspomnienia.
W książce pozostawiono też miejsce na własne fotografie.

Opowiedz mi Babciu to naprawdę wyjątkowy prezent dla Babć.

Kilka przykładowych stron książki (<-kliknij w link)

Oceń 
2020-01-14

Super książka

Świetny album! Bardzo ładny, elegancki i porządny - chyba przeżyje nas wszystkich! Wspomnienia zostaną jeszcze na długo :)

Oceń 
2019-12-19

Kupiłam sobie pod choinkę prezent od Babci... :)

Książka jest fantastyczna - zarówno wykonanie (jakość materiału), jak i zawartość. Podczas rozmów z Babcią zdarzały się podobne pytania, ale jest sporo rzeczy, o których nawet nie pomyślałam, żeby zapytać. A teraz jest szansa, aby się dowiedzieć. I co więcej - zostanie to utrwalone na papierze i pamięć nie zginie.

Oceń 
2019-11-29

POLECAM

Poczta dotarła kurierem już następnego dnia od kupna! Kontakt z biurem na wysokim poziomie, na wszystkie maile dostałam odpowiedź :) sama książka bardzo ładnie wydana, okładka i środek estetyczny, książka przyszła dodatkowo zafoliowana. Szczerze polecam!

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2019-11-04

świetna książka

Bardzo fajny album, super prezent dla babci. Pytania inspirują do dzielenia się wspomnieniami, a wydanie bardzo porządne i ładne.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2019-10-27

Świetne na prezent

Bardzo fajny album, super prezent dla babci. Pytania inspirują do dzielenia się wspomnieniami, a wydanie bardzo porządne i ładne.

Oceń 
2019-09-05

Klarka

Przepiękny album do zapisywania wspomnień Babci, od jej dzieciństwa do chwili obecnej. Babcia, z moją pomocą, zaczęła wypełniać książkę odpowiadając na szereg zawartych w niej pytań. A ja się wiele dowiedziałam, m.in. gdzie i kiedy poznała Dziadka :)

Oceń 
2019-05-08

Super prezent

Babcia była zdzwiona że coś takiego jest :) Był to jednak udany podarunek i myślę że babcia wkrótce go wypełni. Na emeryturze ma teraz na to dużo czasu :)

Oceń 
2019-04-25

Dla Mamy i Babci

Moja mama dostanie tę książkę z okazji dnia Matki :) Ode mnie i od moich dzieci. Widziałam tę książkę u koleżanki. Bardzo mi się podobała!

Oceń 
2019-03-13

Ponadczasowe!

Rewelacyjna książka, dużo ciekawych pytań, a one rodzą ciekawe odpowiedzi :) pięknie ilustrowana, babcia ogromnie zadowolona :) polecam wszystkim jako prezent dla babci :) wnuczek jeszcze zbyt mały żeby ocenić :)

Oceń 
2019-02-11

Świetny album

Fajny, duży album. Świetny dla kreatywnej babci. Przy tym albumie żadna babcia nudzić się nie będzie!

Oceń 
2019-01-28

Świetny!

Pomimo pomyłki w przesyłce, szybko dostałam zamówiony towar (miła obsługa). Ksiązka ślicznie wydana z ładnymi ilustracjami. Serdecznie polecam

Oceń 
2019-01-27

Ekstra

To był dobry pomysł, żeby kupić album babci z okazji Dnia Babci. Namówiła mnie koleżanka i nie żałuję zakupu. Babcia ma zajęcie do dziś. Starannie wypełnia karty książki :)

Oceń 
2019-01-21

Dzień Babci

Kupiłam tę książkę dla babci z okazji dnia Babci. Kurier dowiózł dziś rano. Już nie mogę się doczekać kiedy wręczę ja babci!

Oceń 
2018-12-18

Książka na święta

Ksiązka doszła szybko - w sam raz na święta. Nie odpakowywaliśmy z folii ale wygląda porzadnie. Polecam

Oceń 
2018-12-11

polecam

Polecam nie tylko na świąteczny prezent. Ksiażka sprawi że pamięć o bliskich nigdy nie zginie.

Oceń 
2018-12-10

Cudowna

Bezcenna! Piękne grafiki i trafione pytania. Wzruszenie i pamiątka na lata
gwarantowane a i radość dziadków pewna

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2018-12-09

Dla Babci

Ale świetna książka! Właściwie album jak już co poniektórzy słusznie zauważyli. Zakupiłem i zapakowałem. Czeka żeby podrzucić pod choinkę. Myślę, że babcia się ucieszy!

Oceń 
2018-12-04

Znakomity prezent

Idą święta więc chyba trudno o lepszy prezent. Jestem ciekaw wrażeń babci jak otworzy po raz pierwszy tą książkę.

Oceń 
2018-12-02

Bomba

Świetny album za świetną cenę! Do zakupu zachęciła mnie koleżanka. Nie miałam pomysłu co kupić babci jako prezent mikołajkowy. Kupiłam tę książkę, zapakowałam i czekam na wręczenie! Sama chętnie przyłączę się do uzupełniania albumu!

Oceń 
2018-11-26

Super

Fajny album. Dużo miejsca na zapiski, wycinki z gazet, fotki itp. Rewelacyjna pamiątka, która uwieczni czas. Zachowane wspomnienia dla wnuków i prawnuków!

Oceń 
2018-11-20

Wyjątkowa

Wyjątkowa książka do wypełnienia ważnymi informacjami z życia Babci. Można dodawac zdjęcia, wycinki z gazet itp. Każda babcia powinna mieć taką książkę na swojej półce !

Oceń 
2018-11-19

Ekstra

Zobaczyłam ten album w księgarni i od razu postanowiłam kupić. Myślę, że będzie to doskonały prezent pod choinkę. Można stworzyć drzewo genealogiczne babci i w ten sposób dowiedzieć się nieco o jej przodkach. Cieszę się na myśl kiedy babcia otworzy prezent.

Oceń 
2018-11-17

Wyjątkowy prezent

Ciekawa pozycja jako prezent urodzinowy lub gwiazdkowy dla ukochanej babci. Zapewnia rozrywkę na wiele tygodni. Doskonała na przechowywanie wspomnień, złotych myśli i umieszczania zdjęć. Myślę, że spodoba się każdej babci, nawet tej najbardziej wymagającej i rozgadanej.

Oceń 
2018-11-13

Wyjątkowy album!

Wyjątkowy, intrygujący album do zachowania wspomnień. Album musi stworzyć sama Babcia. To, jak będzie wyglądał zależy tylko od jej pomysłowości. Dzięki książce wnuki i prawnuki będą mogły dowiedzieć się o babcinym dzieciństwie, przyjaźniach, szkole czy ulubionych zabawkach. Być może zawrze też wspomnienia jak poznała Dziadka, jaka była jej pierwsza praca oraz jak wychowywała dzieci... To prawdziwy bank informacji o Babci!

Oceń 
2018-11-09

Zauroczona Babcia

Ciekawy album do przechowywania wspomnień: wpisywania historii z młodości, wklejania zdjęć. Idealny dla kreatywnej babci. Nasza babcia była zauroczona prezentem.

Oceń 
2018-11-07

Super pomysł

Super pomysł na prezent! Babcia była pod wrażeniem!

Oceń 
2018-06-04

Piękny prezent!

Babcia się wzruszyła!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2018-03-16

Super prezent!

Babcia bardzo się ucieszyła, bardzo pomysłowa treść książki! Dziękuję za szybką obsługę! :)

Oceń 
2018-01-24

Świetna!

Kupione na Dzień Babci. Babcia bardzo zadowolona, obiecała że zapisze cały! Polecam

Oceń 
2018-01-09

Fajna książka

Nie było pomysłu na święta aż nie przeczytaliśmy na FB o tej serii. Za 40 zł to bardzo fajny prezent. Inny niż wszstkie

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2018-01-09

Zadowolona bardzo!

Kupiłam jako świąteczny prezent dla mamy. Na początku było zdziwienie "i ja mam tu pisać?". Do sylewstra były już jednak zapisane 4 strony i praca podobno wre :) Polecam

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2018-01-08

Super prezent :)

Super prezent :)
A ja polecam kilka ciekawych tytułów
http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazka-dzien-babci-dziadka

Oceń 
2017-12-18

Super prezent

Ta książka to świetny pomysł! Zawsze lubimy, kiedy babcia opowiada nam wspomnienia ze swojej młodości. Teraz możemy je zapisać i wracać do nich znowu i znowu.

Oceń 
2017-12-14

Ładna

Ładna i czytelna. Dobrze się pisze po niej piórem. Plus twarda okładka.

Oceń 
2017-12-07

Mama zadowolona

Dałam wczoraj na Mikołaja mamie. Ucieszyła się i bardzo jej się to spodobało. mam nadzieję że zapała ni ostygnie i wkrótce przeczytamy wiele ciekawych rzeczy i jej życiu.

Oceń 
2017-12-07

Dobry produkt

Przesyłka doszła bez peroblemu. Ksiązka solidna, papier dobry. Jeśli ktoś tylko ma chęci do tego przysiąść to z pewnością stworzy ciekawą historię.

Oceń 
2017-12-04

Fantastyczna!

Coś wspaniałego, babcia wpypełnia aż miło! Nie możemy sie dozekac aż całość bedzie gotowa. Przysyłka doszła szybko, produikt dotarł nieuszkodzony. Książka b.ładna. 5/5 zasłużone :)

Oceń 
2017-12-03

prezent

Nasza babcia dostała tą książkę na urodziny i powiedziała, że to był najlepszy prezent jaki dostała od nas! Teraz pisze książkę i szuka zdjęć i myślę, że chce nas zaskoczyć na święta już wypełnioną książką.

Oceń 
2017-12-01

Wspaniały prezent

Kupiliśmy na mikołajki. Książka wygląda bardzo solidnie (i jest spora!). Babcia będzie 6 grudnia zaskoczona :)

Oceń 
2017-11-29

;)

Świetna książka , właśnie kupiłam , będę miała co opisywać a mam co ech niech wnuki poczytają potem co miałam im do opowiedzenia

Oceń 
2017-11-26

Dzięki za waszą książkę!

Nasza babcia ma dużo wolnego czasu. Przegląda zdjęcia i przypomina sobie historie, które może zapisać. Jestem ciekawa, co tak naprawdę kryje się pod wspomnieniami, które do tej pory słyszałam.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2017-11-22

Super prezent

Nigdy nie wiem co dać mojej babci i dziadkowi na Gwiazdkę. W tym roku mnie uratowaliście, książki są piękne. Nie mogę się doczekać wypełnionych książek i tej chwili, kiedy na nie spojrzę z dziećmi.

Oceń 
2017-11-08

Na prezent

Książka super!

Oceń 
2017-10-09

Album jest cudowny

Album jest idealny do wypełniania dla babci. Nie widziałam drugiej tego typu książki na rynku.

Oceń 
2017-09-25

Podoba mi się

Widziałam u koleżanki i kupiłam, teraz czekam :)

Oceń 
2017-09-06

Rewlacja : )

Świetna książka, idealna do wypełniania przed kominkiem!

Oceń 
2017-06-28

rewelacja

Ale fajna książka! Nie przypuszczałam, że ona jest taka duża.

Oceń 
2016-12-10

Przepiękny !!!

Wspaniały prezent. Po otworzeniu książki i przeczytaniu pierwszej strony łzy same cisną się do oczu. Wiem że dla mojej babci ta książka będzie niesamowitym przeżyciem. Polecam w 100 %

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-09-05

szybko i sprawnie

Zakup przebiegł szybko i sprawnie. Polecam

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-08-10

Udany i szybki zakup.

Zakupiłam dwie książki, wszystko dobrze zapakowane, szybka dostawa.
Polecam, b o książki są wyjątkowe.

 • 3 z 3 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-07-15

Fajna książka ( a raczej album )

Album czy książka, nieważne, ważne, że już w domu. Nie będę czekać aż do gwiazdki, im wcześniej babcia zacznie wypełniać tym lepiej, wiedząc jak często zmienia zdanie niech na początku pisze ołówkiem.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-07-06

Sklep wart polecenia.

Książka już w domu. Szybka dostawa. Polecam

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-06-29

Dostawa szybka i sprawna

Ta książka - naprawdę świetny pomysł. Szkoda, że już nie żyje moja druga babcia.
Korzystajcie jeśli tylko jeszcze możecie.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-06-07

POLECAM

BEZ PROBLEMU KUPIŁAM OPOWIEDZ MI DZIADKU JESZCZE PRZED ŚWIETAMI, W KSIĘGARNI ( BABCI ZABRAKŁO ) . TERAZ DOKUPIŁAM DLA BABCI NA INTERNECIE I DO TANIEJ !!!!!

Oceń 
2016-05-17

Świetna książka

Świetna książka, szybka dostawa. Polecam.

Oceń 
2016-04-06

Polecam !!!!!

Kupiłam 2 egzemplarze ( mam dwie wnuczki ). Zapakowane pięknie , książki zafoliowane. Błyslawiczna dostawa. Polecam

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-03-18

Książka SUPER !

Książka świetna, wcześniej kupiłam książkę dla dziadka. Szybka dostawa, ksiązka bez uszkodzeń. Polecam

Oceń 
2016-03-07

Sprawnie i szybko

zamówiłam Opowiedz mi babciu. Książka doszła już na drugi dzień. Sprawnie i szybko.

Oceń 
2016-02-23

Błyskawiczna dostawa.

Zamówiłam dwie książki Opowiedz mi babciu. Przysyłkę odebrałam już na drugi dzień. Polecam

Oceń 
2016-02-11

Zamówiłam Opowiedz mi Babciu

Dzisiaj zamówiłam "Opowiedz mi Babciu". Wreszcie są dostępne.

Oceń 
2016-02-01

Czekam na babcię !!!

Dziadek się wypełnia ale wciąż czekam na babcię .......

Oceń 
2016-01-27

Ksiązka się wypełnia.

Dostawa OK. Książka kupiona wcześniej, doczekała się Dnia babci. Teraz trwa wypełnianie .... a rodzina czeka na efekt końcowy.

Oceń 
2016-01-18

Opowiedz mi babciu

Bardzo fajne książki, ładne wykonanie. Polwcam.

Oceń 
2016-01-15

W OSTANIEJ CHWILI.

ZAŁAPAŁEM SIĘ NA OSTATNIE SZTUKI. TERAZ MAJĄ BYC PO 12.02.2016.

Oceń 
2016-01-07

OK

Szybka dostawa ( na drugi dzień ) . Wszystko doszlo OK.

Oceń 
2015-12-31

DOBRY POMYSŁ NA DZIEŃ BABCI.

Miał to być prezent na gwiazdkę, ale z rodzeństwem kupiliśmy coś innego. Dzięki temu mamy już prezent na dzień babci.

Oceń 
2015-12-26

Prezent trafiony w 10-tkę.

Prawie przez cały pierwszy dzień świąt babcia wypełniała książkę, dzisiaj rano zrobiła przerwę ale wróci do pisania. Super prezent.

Oceń 
2015-12-18

A tak się cieszyłem, że mam już prezent !

Książka doskonała. Miała być pod choinkę ... niestety teściowa pod naszą nieobecnośc osobiście odebrała paczkę. Pewnie w tym roku ( jak co roku ) na gwiadkę kupię jej perfumy. A miało być kulturalnie i ... tanio !

Oceń 
2015-12-16

Bardzo sprawnie.

KRÓTKI SPACER DO PACZKOMATU I ... ...MÓJ EGZEMPARZ JUŻ W DOMU.

Oceń 
2015-12-16

PIĘKNY I TANI PREZENT-nie tylko dla dziadków

Wzruszenie i mega emocje Polecam Cena-bezcenne!

Oceń 
2015-12-10

Taniej niż w księgarni !

Wszystko szybko i sprawnie. Polecam !!!!!!

Oceń 
2015-11-30

Dużo taniej ...

Siostra kupiła tacie ( w księgarni ), a ja mamie tutaj ( spora różnica w cenie ) . Pewnie na tym się nie skończy, bo wnuków wiele, a mamy tylko po jednym egzemplarzu.

Oceń 
2015-11-25

Fajna książka, szybka dostawa.

Fajna książka, szybka dostawa ( już na drugi dzień ) polecam

Oceń 
2015-11-23

Dobra cena internetowa.

Trafiłam w księgarni i kupiłam. Gdybym wiedziała, że tu będzie taniej .....

Oceń 
2015-11-20

Naprawdę piękne wydawnictwo.

Komplet już w domu. Solidne i pięknie wydane książki, takie jakie pamiętam z czasów młodości.

Oceń 
2015-11-19

Grudniowy prezent w listopadzie !

Samej trudno mi w to uwierzyć. Jeszcze nie skończył się listopad, a już mam udany prezent dla moich rodziców. Mniej nerwów przed świetami ....

Oceń 
2015-11-18

Fajna zabawa

Do pierwszej w nocy wypełniałam książkę dla wnusi. Teraz rano kawa i .... piszę dalej.

Oceń 
2015-11-17

Zostanę pisarzem !

Tym razem będzie odwrotnie. Ja będę autorem, a czytelnikiem będzie moja wnuczka, która często i chętnie dla mnie rysuje. Tylko czy zdążę wypełnić album przed gwiazdką. Do książki dodam słodycze. Bo co jest warta gwiazdka bez tradycyjnych słodyczy ?

Oceń 
2015-11-15

Fajna książka.

Trafłam na książkę w księgarni i kupiłam. Nieco drożej ale nie żąłuję. Jest świetna. Babcia na pewno się ucieszy.

Oceń 
2015-11-13

Na święta w sam raz.

Na święta w sam raz.
Ta ksiązka to prezent lepszy niż kolejny szalik lub papcie. Nie wiem co powie babcia. Nie mogę się już doczekać świąt, to jeszcze ponad miesiąc, a w wieku babci to szmat czasu.

Oceń 
2015-11-12

Sposób na spotkania.

Kupilem. Fajnie. zaczniemy pisać z Mama w najbliższy weekend

Oceń 
2015-11-10

Super prezent

Książka już w domu. Aż mnie kusi żeby podarować ją babci teraz, ale rozsądek podpowiada mi żeby poczekać z tym do świąt. Naprawdę super prezent.

Oceń 
2015-11-07

To niesamowite uczucie !

To niesamowite uczucie kiedy siadasz razem z Twoją Rodziną i otwierasz tą książkę. To mieszanka uczuć radości, zadumy i czasem smutku ( jeśli wspominasz tych, który odeszli).

Oceń 
2015-11-06

Strzał w dziesiątkę

Wszyscy dobrze wiemy jak trudno wybrać prezent dla najbliższych. Ta książka to strzał w dziesiątkę. Szkoda tylko, że nie mam już dziadka. Miałbym piękny komplet rodzinnych wspomnień.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Opowiedz mi Babciu. Książka do przechowywania wspomnień.

Opowiedz mi Babciu. Książka do przechowywania wspomnień.


Wyjątkowy prezent dla każdej Babci. Starannie dobrane pytania pomogą uchwycić ważne wydarzenia w życiu Waszej Babci od jej dzieciństwa do chwili obecnej. Wypełniona książka stanie się cennym skarbem dla całej rodziny. Format 25x30 cm, twarde okładki, gruby papier i solidna oprawa zapewnią wysoką trwałość, łatwość dokonywania wpisów i przyjemność lektury w przyszłości.


Może ci się to spodobać