Opowiedz mi Dziadku. Książka do przechowywania wspomnień

54,49 zł brutto

-20,41 zł

74,90 zł brutto


W magazynie


Wyjątkowy prezent dla każdego Dziadka. 
Starannie dobrane pytania pomogą uchwycić ważne wydarzenia w życiu Waszego Dziadka od jego dzieciństwa do chwili obecnej. Wypełniona książka stanie się cennym skarbem dla całej rodziny. Format 25x30cm, twarde okładki, gruby papier i solidna oprawa zapewnią wysoką trwałość, łatwość dokonywania wpisów i przyjemność lektury w przyszłości. 

więcej

Dodaj do listy życzeń

Opowiedz mi Dziadku to książka do zapisywania wspomnień Waszego Dziadka od jego dzieciństwa do chwili obecnej. Dziadek, samodzielnie lub z waszą pomocą, będzie wypełniać książkę odpowiadając na szereg starannie dobranych pytań. Na przykład: kim chciał być kiedy był mały, jacy byłi jego rodzice i dziadkowie, gdzie się bawił, kiedy poznał Babcię, a swoją żonę, czego razem doświadczyli, jaka zapamiętał ważne wydarzenia historyczne, co według niego zmieniło się od czasów jego młodości.
Załączone rysunki i fotografie pomogą przywołać wspomnienia.
W książce pozostawiono też miejsce na własne fotografie.
Opowiedz mi Dziadku to naprawdę wyjątkowy prezent dla Dziadków. 

Kilka przykładowych stron książki (<- kliknij w link)
Oceń 
2020-01-08

Prezent na święta

To był chyba najbardziej udany prezent dla dziadka od kilku lat. Zazwyczaj nie wiemy, co mu podarować, ale na ten album bardzo się ucieszył.

Oceń 
2019-12-04

Świetny na prezent

Pisanie to hobby naszego dziadka, więc myślimy, że bardzo mu się spodoba ten prezent. Właśnie przyszedł dzisiaj - jest bardzo ładny, ma dużo miejsca na opowieści, tematy są interesujące. Dziadek dostanie pod choinkę prezent, który będzie mu dostarczać frajdy jeszcze dłuższy czas!

Oceń 
2019-11-18

prezent urodzinowy

Nasz dziadek był zachwycony z prezentu urodzinowego. On bardzo lubi pisać, w młodości, jak się teraz dowiedzieliśmy, nawet pisywał artykuły do gazetki szkolnej! Więc bardzo się ucieszył i pochwalił nasz pomysł.

Oceń 
2019-10-15

Świetne

Super album, ładne ilustracje i dużo miejsca na przyklejanie fotografii/rysunków. Pytania inspirują do dzielenia się wspomnieniami.

Oceń 
2019-10-08

Genialny prezent

Dziadkowi się super wypełnia, a babcia się cieszy, że dziadek ma co robić haha :) Całą rodziną nie możemy się doczekać, aż dziadek skończy pisać i nam pokaże!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2019-08-09

Na wakacje

Wyjątkowy album. Zaciekawił naszego dziadunia. Wziął album nawet na nasze wspólne wakacje nad morze a wnuczki pomagały mu go wypełniać :)

Oceń 
2019-06-05

Happy grandpa

Dziadek się ucieszył z albumu. To był udany zakup - polecam. Dużo ciekawych informacji moża się dowiedzieć o dziadku przeglądając później wypełnione kartki.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2019-05-13

Fajny album

Nie tylko na prezent na dzień dziadka. Nada się na każdą okazję.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2019-05-08

Przepiękny!

Album przerósł moje oczekiwania. Ładne ilustracje i błyszczący papier. Najlepszy prezent dla Dziadka!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2019-04-21

Na urodziny

Kupiliśmy album dziadkowi na urodziny. Jest fantastyczny. A że jest Wielkanoc, mamy mnóstwo czasu żeby razem wypełnić album!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2019-03-28

Dla dziadunia

Świetny ten album, naprawdę! Nie można naszego dziadunia odciągnąć od biurka, tak go wciągnęło. No ale dziadunio to stary wyjadacz - reporter. Zawsze ma dużo do powiedzenia/ napisania :) Także ten album to kolejny skarb do jego zbiórki.

Oceń 
2019-03-21

Tradycja

Tradycyjne kupujemy dziadkowi na jego urodziny jakąś książkę. Tym razem wybór padł na ten album. Dziadek jeszcze nie dojadł swojego kawałka tortu tylko od razu zabrał się do pisania! :)

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2019-02-26

Na zdjęcia

Fajny album. Dziadek będzie miał miejsce na robienie zapisków i naklejanie fotografii. A zdjęć ma całą gromadę. Ciężko mu będzie wybrać te właściwe!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2019-01-30

Dla Dziadka

Świetny album dla dziadka! Mojemu bardzo się podobał. Porządnie wydany, kolorowy, dużo miejsca na zapiski. Może litery mogłyby być ciut większe, ale ogólnie jest ok.

Oceń 
2019-01-29

Dobry

Dziadek był nieco zaskoczony ale obiecał że będzie wypełniał. Bardzo oryginalny prezent.

Oceń 
2019-01-28

Polecam

Tak jak prezent dla baci tak i ten dla dziadka okazał się bardzo udany. Serdecznie polecam

Oceń 
2019-01-23

Dziadek

Wczoraj dałem dziadkowi album jako prezent z okazji dnia dziadka. wydawał się być zadowolony. Chyba się mu podobał.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2018-12-18

Prezent

Ojciec dostał na mikołaja i pomysł bardzo mu się spodobał. Obiecał że do świąt zrobi przynajmniej połowę :) Zobaczymy co z tego wyjdzie;)

Oceń 
2018-12-12

Ciekawy

Długo zastanawiałam się nad prezentem dla dziadka, aż tu koleżanka pokazała mi ten album. Strzał w dziesiątkę! Że też wcześniej nie wiedziałam o istnieniu tej książki! Ma dużo stron do wypełniania zapiskami, także mój dziadek, emerytowany pisarz, będzie miał pole do popisu :)

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2018-12-11

Super ksiażka

Dziadek z początku myslał ze to notatnik;) Gdy jednak wyjaśniliśmy mu o co chodzi obiecał że na święta już coś przygotuje. Polecam, bo fajna rzecz

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2018-12-11

OK

Książka ładna choć wszystko zależy od wypełniającego.

Oceń 
2018-12-04

Fajne

Kupione na Mikołaja. Dziadek jeszcze nie widział ale książka wygląda solidnie. Jest ładnie wydana a iluistracje są ciekawe. Polecam

Oceń 
2018-12-03

Duży album

Książka dosyć duża z masywną i twardą okładką. W rzeczywistości jeszcze lepsza niż w ofercie. Szybka dostawa. Dobry kontakt z dostawcą. Książkę miałam w przeciągu 2 dni.

Oceń 
2018-11-23

Super

Świetny album. Nareszcie znalazłam idealny prezent dla dziadka. A że z niego wielka gaduła - to nie mam wątpliwości że się ucieszy. Zostaje tylko ładnie zapakować i położyć pod choinkę!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2018-11-21

Polecam

Rok temu kupiłem album dla babci A dziadkowi bardzo się podobał. Także w tym roku i dziadek dostanie swoja książkę pod choinkę. Trochę żałuję że nie kupiłam od razu kompletu. Byłoby taniej. Na szczęście teraz jest zniżka:)

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2018-11-17

Dobry prezent

Zakupiliśmy album dla dziadka jako prezent. Znajdzie go w tym roku po choinką. Sama nie mogę się doczekać reakcji. Dziadek lubi czytać więc może będzie bawiło go też wypełnianie albumu i zapisywanie własnych myśli czy wspomnień? Mam nadzieję....

Oceń 
2018-11-15

Cool

Ciekawy i znakomicie dopracowany album. Sztywna okładka i dobra jakość papieru. Dużo stron do robienia zapisków i umieszczanina zdjęć. Można stworzyć drzewo genealogiczne i dzięki temu dowiedzieć się sporo o przodkach dziadka. Świetny jako prezent!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2018-11-13

Wszystko o Dziadku

Album, oprócz zapisków, pomieści również przeróżne rysunki, złote myśli czy zdjęcia. Dzięki książce dowiemy się jak nazywał się Dziadka Dziadek, skąd pochodził, gdzie mieszkał, ile miał dzieci. Prawdziwa skarbnica wiedzy o Dziadku!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2018-11-11

Wspomnienia

To miejsce idealne do zapisania wszystkich wspomnień. A wspólne czytanie to będzie radość.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2018-11-07

Dziadek

Szkoda że nie mogę skompletować takiego zestawu dla wszystkich dziadków. Taka wspaniałą byłaby pamiątka dla całej rodziny. Jednak 2 babcie też sporo już zapisały :) Polecam bardzo gorąco.

Oceń 
2018-06-04

Wzruszające!

Dziadek wypełnił już prawie połowę.

Oceń 
2018-01-24

Super

Dziadek wzruszył się jak pokazaliśmy mu książkę. Pierwsze strony wypełnił szybko aż miło było patrzeć. Bardzo ciekawie się to potem czyta i mogę polecić każdemu

Oceń 
2018-01-09

Pomysł i wykonanie super

Kupiłam na święta dziadkowi, załuję że nie znałam tego wcześniej. Gdyby żyła babcia kupiłabym i jej. Ładnie wydane, dostawa błyskawiczna.

Oceń 
2018-01-09

Idealne

45 złotych a ile radości ;) Dziadek pisze swoja biografie a bez tej ksiazki nigdy by sie za to nie zabrał. Polecam

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2017-12-18

Polecam

Książka jest gotowa na Święta i nie mogę doczekać się, żeby położyć ją pod choinkę. Myślę, że dziadek będzie zachwycony tym, że jego wspomnienia są naprawdę interesujące.

Oceń 
2017-12-14

Bardzo dobry

Książka bardzo dobra. Dziadek zadowolony. Czekamy aż zacznie wypełniać.

Oceń 
2017-12-07

Do kompletu

Najpierw kupiliśmy dla babci ale dzidkowi tak się to spodobało że kupilismy póżniej też i jemu. Będzie fajny komplet jak wypełnią. Na prezent rzecz świetna!

Oceń 
2017-12-04

Szczesliwa

Książka trafiła do nas w trzy dni. Jestem bardzo zadowolona z książki bo babcia, która ostatnio przeżywa ciężki czas, zaczęła wypełniać rubryki wspomnieniami. Często też opowiada mi dawne zdarzenia. Cieszę się chyba bardziej od niej. Polecam i dziękuję

Oceń 
2017-12-04

Wspomnienia

Dziadek nigdy nie mógł zabrać si e za spisanie wapomnień a ma nie byle jakie. Dzięki tej książce wreszcie usiadł do pracy. Książka jest fajnie przygotowana i ucieszy zarówno obdarowanego jak i całą rodzinę.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2017-12-03

dzięki

Dziadek lubi opowiadać o wydarzeniach z czasów swojej młodości, a teraz może je wszystkie spisać w książce.

Oceń 
2017-12-01

Dziadek zadowolony

Dziadek był zaskoczony z początku ale szybko się przekonał. Zrobił dwie pierwsze strony najpierw pisząc na brudno w notesie. Polecam także metodę bo szkoda po tak ładnej książce kreślić. Całość bardzo fajna i naprawdę warto zrobić dziadkom taki prezent..

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2017-11-26

Super prezent

Nigdy czegoś takiego nie widziałem. To wspaniały pomysł dla babci i dziadka.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2017-11-22

Dziękuję!

Kupiliśmy prezent dla naszego dziadka, aby wyrazić to jak bardzo jesteśmy nim zainteresowani i że go kochamy. Książkę opowiedz mi, Dziadku. Dziękuję!

Oceń 
2017-10-10

Wspaniały prezent

Dziadek był szczęśliwy , kiedy zorientował się o co chodzi w tej książce :)

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2017-10-09

Piękny album

Dziadek był zachwycony. Siedzieliśmy do wieczora kiedy pokazał nam wypełnioną książkę.

Oceń 
2017-09-26

Dosyć masywna

Zdjęcie nie oddaje tego, jak książka wygląda. W rzeczywistości jest dosyć duża z masywną okładką

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2017-09-14

Polecam

Książki przyszły na drugi dzień. A teraz czekamy na minę przyszłych dziadków, czy się zorientują gdy dostaną książki? ;)

Oceń 
2017-05-18

Podoba mi się

Książka dużo lepiej wygląda na żywo niż na zdjęciu. Jest duża i papier ma świetną jakość.

Oceń 
2016-09-13

Polecam

Dobry pomysł, trwała oprawa, ciekawa książka. Dostawa na czas. Polecam.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-08-25

Dobra ksiązka, szybka dostawa.

Zakup bez problemów. szybka dostawa, solidne opakowanie. Polecam

Oceń 
2016-07-25

Na imieniny w sam raz !

Prezent dla Dziadka na Krzysztofa. mam nadzieję, ze się uciszy. Książka dotarła we właściwym momencie.

Oceń 
2016-07-12

POLECAM.

Komplet książek już w domu. Polecam.

Oceń 
2016-07-04

Wszystko OK

Wszystko poszło szybko i sprawnie. Książka super, dziadek zadowolony.

Oceń 
2016-05-30

Warto.

Zamówiona książka doszła błyskawicznie i już w rękach dziadka.
Polecam. Warto.

Oceń 
2016-04-20

Szybko, sprawnie, bez uszkodzeń.

Kupiłam dziadkowi na imieniny. Babci też kupię ale musi cierpliwie poczekać do urodzin. Dostawa szybka i sprawna.

Oceń 
2016-03-23

Sprawna dostawa

Dobry pomysł z tą książką, idealna na prezent.

Oceń 
2016-03-01

Wszystko OK

Zamówiłam komplet. Błyskawiczna dostawa. WSZYSTKO OK.

Oceń 
2016-02-17

Polecam.

Wszystko sprawnie i szybko. Ksiązki doszły zafoliowane w idealnym stanie . Polecam.

Oceń 
2016-02-05

Szybko bez czekania.

Dostawa na drugi dzień. Wszystko doszło OK.

Oceń 
2016-01-25

NA BABCIĘ MUSZĘ POCZEKAĆ

Chciałem kupić komplet, ale nie ma "Opowiedz mi babciu". Kupiłem tylko książkę dla dziadka. na babcię muszę poczekać ( do 12.02 )

Oceń 
2016-01-11

Szybka dostawa

Ksiązki doskonałe na prezent. Dostawa naprawdę szybka dostawa.

Oceń 
2016-01-04

OK.

Dostawa w dzień po zamówieniu. Polecam.

Oceń 
2015-12-29

Cudowny pomysł ....

Cudowny pomysł na prezent dla... wnucząt!!! :)

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2015-12-27

W samą Wigilię.

Dostaliśmy przysyłkę w samą Wigilię. Prezent udany, dziadek zadowolony. Dzięki.

Oceń 
2015-12-22

Same plusy

Szybko, sprawnie, a książki są SUPER.
Czy możnaj oczekiwać więcej : trafny zakup.

Oceń 
2015-12-20

Poleciłam znajomym.

Wyjątkowo trafione kiążki. Wszystkim polecam.

Oceń 
2015-12-16

Rodzinna zabawa na 102!

Od obiadu siedzimy i wypełniamy książki z moimi Rodzicami! Zabawę mamy przednią, choć zdarzają się też spory :) Na przykład o to, co Babcia najbardziej ceni w Dziadku i odwrotnie :D Polecamy gorąco!!!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2015-12-16

Dubry zakup. SUPER. !!!!

Lepiej i szybciej niż myślałem.

Oceń 
2015-12-01

OK

Dobra cena. Odebrałem w paczkomacie. Szybko, sprawnie. Polecam wszystkim.

Oceń 
2015-11-30

Nie zawiodłem się.

Fajny produkt, transakcja szybka i pomyślna. Polecam książkę i sprzedawcę.

Oceń 
2015-11-27

Wszystko sprawnie

Zamówiłem, dostałem w ciągu 1 dnia. Schowana w szafie czeka na Gwiazdkę. Polecam.

Oceń 
2015-11-24

Gratka dla dziadka

Dziadek połknął bakcyla. Pisze. Mam nadzieję, że o czymś więcej niż o remontowaniu samochodów i łowieniu ryb. Bardzo trudno jest go namówić, na osobiste zwierzenia, może zrobi to dla wnusi. Żartuje z nas, że jeżeli napisze osobiste zwierzenia to przeczytać to wszystko będzie można dopiero po jego śmierci. Pewnie żartuje, ale pewności nie mamy.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2015-11-20

Udany prezent

Mam prezent dla dziadka ... i to już na długo przed świętami !!!

Oceń 
2015-11-19

2+1

Dwie babcie i jeden dziadek w sumie potrzebuję trzy książki. Wielka szkoda, że te albumy nie pojawiły się wcześniej.

Oceń 
2015-11-18

Ładnie wydany album.

Kupiłam, dziadek już wypełnia. Tylko tempo ma słabe, ale mam nadzieję, że się z czasem rozpisze ......

Oceń 
2015-11-17

Przyklejam dwustronną taśmą.

Ja zwykle przyklejam zdjęcia dwustronną taśmą ( najcieńszą ). Jak trzeba odkleić podcinam nożem ( takim z wysuwanym ostrzem ). A książki fajne.

Oceń 
2015-11-16

Czym przyklejać fotografie ?

Książka na piątkę. Ale czy to książka ? Raczej album do wypełnienia. Może po wypełnieniu będzie książką. Tak na marginesie: czym przyklejaliście fotki ?

Oceń 
2015-11-13

Kupiłem obie.

Kupiłem bez problemu. Najpierw kupiłem babci, ale dziadek też wyraził chęć wypełnienia. Znająć go wiem, że będę musiał mu o tym przypominać.

Oceń 
2015-11-12

Dobry pomysł.

Mamy dużo zdjęć rodzinnych w domu. Pogrupowaliśmy je i wklejamy do tego albumu z dopisanymi komentarzami dziadka. Niestety wpisujemy je sami pod dziadka dyktando. Kilka pierwszych komentarzy dziadek wpisał sam ale narzeka, że źle już widzi.

Oceń 
2015-11-10

Zakup na dzisiaj, wspomnienia na lata.

Kupiłam komplet i nie żałuję. Po rozpakowaniu książki okazały się o wiele atrakcyjniejsze niż to wynika ze zdjęć. Nieco ciężkie, ale za to w solidnej oprawie. Widocznie takie muszą być albumy, które mają przetrwać nie tylko nasz czas.

Oceń 
2015-11-06

Idealny prezent dla moich dziadków.

Kupiłam komplet dla dziadka i babci. Wiem, że babcia wypełni książkę chętnie. Mogą być kłopoty z dziadkiem ( woli chodzić na ryby niż pisać ) ale babcia obiecała, że go zdopinguje.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Opowiedz mi Dziadku. Książka do przechowywania wspomnień

Opowiedz mi Dziadku. Książka do przechowywania wspomnień


Wyjątkowy prezent dla każdego Dziadka. 
Starannie dobrane pytania pomogą uchwycić ważne wydarzenia w życiu Waszego Dziadka od jego dzieciństwa do chwili obecnej. Wypełniona książka stanie się cennym skarbem dla całej rodziny. Format 25x30cm, twarde okładki, gruby papier i solidna oprawa zapewnią wysoką trwałość, łatwość dokonywania wpisów i przyjemność lektury w przyszłości. 

Może ci się to spodobać